CCC +2,60%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce CCC

CCC [CCC] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
43,40 PLN +2,60%
Kurs akcji CCC w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 2,10 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 2,38 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 1,26 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 1954 trans. przy obrocie na sesji 10,92 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-07-20 wykonaną przez jacek.m.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa CCC jest polską detaliczną spółką obuwniczą. Oferuje swoje produkty w regionie Europy Zachodniej (Niemcy, Austria) oraz Europy Wschodniej (m.in. Węgry, Słowenia, Bułgaria, Czechy, Łotwa, Litwa, Kazachstan). Podstawowym produktem CCC jest obuwie, a także torebki, kosmetyki do pielęgnacji obuwia oraz drobna galanteria. Oferowane produkty sprzedaje pod markami własnymi oraz licencjonowanymi. Obuwie produkowane jest m.in. we własnej fabryce, importowane z Azji oraz kupowane u krajowych dostawców. Grupa prowadzi także handel online za pośrednictwem witryny eobuwie.pl. Posiada największe w Europie Środkowej centrum logistyczne w Polkowicach.
Nazwa: CCC S.A. Skrócona nazwa: CCC
Adres: ul. Strefowa 6, 59-101 Polkowice Telefon: +48 76 8458400
Fax: +48 76 8458431 Email: ccc@ccc.eu
Strona internetowa: www.ccc.eu NIP: 6922200609
REGON: 390716905
Wykres CCC od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU