APR +0,00%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce AUTOPARTN

AUTOPARTN [APR] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
13,90 PLN +0,00%
Kurs akcji AUTOPARTN w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 1,82 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 653,25 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 84 trans. przy obrocie na sesji 474,49 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2016-12-18 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Auto Partner jest importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Spółka stanowi platformę sprzedaży, głównie kanałami elektronicznymi, oraz logistyki dostaw części zamiennych w trybie just-in-time do rozproszonych klientów, do których należą przede wszystkim warsztaty oraz sklepy motoryzacyjne.
Nazwa: AUTO PARTNER SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: AUTO PARTNER S.A.
Adres: ul. Ekonomiczna 20, 43-150 Bieruń Telefon: 48 32 3251500
Fax: 48 32 3251520 Email: zarzad@autoapartner.com
Strona internetowa: www.autopartner.com NIP: 6340011017
REGON: 276249079
Wykres AUTOPARTN od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU