TRK -3,86%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce TRAKCJA

TRAKCJA [TRK] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
1,99 PLN -3,86%
Kurs akcji TRAKCJA w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 11,56 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 172,04 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 66,87 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 215 trans. przy obrocie na sesji 565,66 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-04-19 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Jedna z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego oraz energetyki w Polsce. Działalność grupy obejmuje m.in. kompleksowe projektowanie i wykonanie elementów infrastruktury drogowej i kolejowej ,budowę i modernizację dróg i autostrad, budownictwo kubaturowe na potrzeby infrastruktury kolejowej oraz budownictwa ogólnego (mieszkaniowego i biurowego), czy produkcję urządzeń, osprzętu i materiałów budowlanych. Głównym odbiorcą spółki jest PKP Polskie Linie Kolejowe (90% zamówień). Pozostałe zlecenia obejmują sektor energetyczny oraz infrastrukturę miejskiego transportu szynowego w całej Polsce.
Nazwa: TRAKCJA SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: TRAKCJA S.A.
Adres: Al. Jerozolimskie 100, 00-807 Warszawa Telefon: +48 22 6286263
Fax: +48 22 4741285 Email: sekretariat@grupatrakcja.com
Strona internetowa: www.grupatrakcja.com NIP: 525-000-24-39
REGON: 010952900
Wykres TRAKCJA od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU