TLX   0,00%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce TALEX

TALEX [TLX] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
11,20 PLN   0,00%
Kurs akcji TALEX w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 33,60 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 8,11 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 10 trans. przy obrocie na sesji 20,01 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Integrator technologii informatycznych obsługujący między innymi banki i instytycje finansowe, a także firmy przemysłowe i handlowe. Świadczy usługi integracji systemów, wdrożeń sprzętu komputerowego i realizacji projektów informatycznych. Zapewnia ponadto outsourcing IT w oparciu o własne centrum przetwarzania danych oraz rozliczne usługi informatyczne takie jak budowa sieci, serwis czy szkolenia.
Nazwa: Talex SA Skrócona nazwa: TALEX
Adres: Karpia 27 d, 61-619 Poznań Telefon: 061 827 55 00
Fax: 061 827 55 99 Email: biuro@talex.pl
Strona internetowa: www.talex.com.pl NIP: 782-00-21-045
REGON: 004772751
Wykres TALEX od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU