STP +5,91%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce STALPROD

STALPROD [STP] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
197,00 PLN +5,91%
Kurs akcji STALPROD w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami znacząco wzrosło. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 27,92 proc. przy prawie 3 krotnie większych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 1,10 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 889,29 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 78 trans. przy obrocie na sesji 490,30 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 2 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2017-05-28 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Stalprodukt jest producentem i eksporterem wysoko przetworzonych wyrobów ze stali: blach elektrotechnicznych transformatorowych, kształtowników giętych na zimno, barier drogowych i rdzeni toroidalnych. Spółka posiada też własną, sieć dystrybucji wyrobów hutniczych. Tworzą ją składy handlowe i biura w kilkunastu miastach na terenie Polski. Oddziały handlowe Stalproduktu podporządkowane są spółce Stalprodukt-Centrostal Kraków sp. z o.o. Razem z kilkoma spółkami zależnymi o profilu produkcyjnym wchodzi ona w skład Grupy Kapitałowej Stalprodukt SA.
Nazwa: STALPRODUKT SA Skrócona nazwa: STALPRODUKT
Adres: ul. Wygoda 69, 32-700 Bochnia Telefon: +48 14 6151000
Fax: +48 14 6151118 Email: biuro@stalprodukt.pl
Strona internetowa: www.stalprodukt.com.pl NIP: 868-000-07-75
REGON: 850008147
Wykres STALPROD od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU