SKH -1,96%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce SKARBIEC

SKARBIEC [SKH] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
25,00 PLN -1,96%
Kurs akcji SKARBIEC w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 0,00 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 170,54 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 54,09 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 26 trans. przy obrocie na sesji 51,12 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Skarbiec Holding jest grupą, której przedmiotem działalności jest zarządzanie funduszami inwestycyjnymi (fundusze inwestycyjne otwarte, specjalistyczne fundusze inwestycyjne otwarte, fundusze inwestycyjne zamknięte) oraz usługi zarządzania portfelami instrumentów finansowych na zlecenie. Skarbiec Holding jest akcjonariuszem wiodącego na rynku polskim towarzystwa funduszy inwestycyjnych – Skarbiec TFI.
Nazwa: Skarbiec Holding SA Skrócona nazwa: SKARBIEC HOLDING S.A.
Adres: L. Kaczyńskiego 26, 00-609 Warszawa Telefon: +48 22 521 31 99
Fax: +48 22 521 31 00 Email: kontakt@skarbiecholding.pl
Strona internetowa: www.skarbiecholding.pl NIP: 701-01-31-150
REGON: 141318276
Wykres SKARBIEC od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU