OTM +4,00%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce OTMUCHOW

OTMUCHOW [OTM] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
1,30 PLN +4,00%
Kurs akcji OTMUCHOW w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 3,17 proc. przy ponad 4 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 33,15 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 3,88 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 4 trans. przy obrocie na sesji 4,51 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2017-02-14 wykonaną przez onomatopeja.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa kapitałowa Otmuchów SA składa się z trzech spółek podstawowych (ZPC Otmuchów SA, PWC Odra SA, Jedność Sp. z o.o) oraz trzech spółek wspierających działalność podstawową ( Otmuchów Inwestycje, Otmuchów Marketing oraz Victoria Sweet Sp. z o.o.) Grupa produkuje tradycyjne wyroby cukiernicze, wyroby śniadaniowe i słone przekąski, które są sprzedawane pod markami własnymi koncernów spożywczych i sieci handlowych. Celem strategicznym grupy jest dalszy szybki rozwój i umacnianie pozycji lidera w produkcji i sprzedaży artykułów spożywczych dla sieci handlowych i globalnych koncernów. Strategia spółki oparta jest na wzroście organicznym, rozwoju eksportu oraz ewentualnych akwizycjach.
Nazwa: ZAKŁADY PRZEMYSŁU CUKIERNICZEGO OTMUCHÓW SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: ZPC OTMUCHÓW S.A.
Adres: ul. Nyska 21, 48-385 Otmuchów Telefon: +48 77 4315083
Fax: +48 77 4315085 Email: zpc@zpcotmuchow.com.pl
Strona internetowa: www.zpcotmuchow.com.pl NIP: 7530012546
REGON: 531258977
Wykres OTMUCHOW od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU