NTT +4,84%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce NTTSYSTEM

NTTSYSTEM [NTT] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
5,20 PLN +4,84%
Kurs akcji NTTSYSTEM w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 1,17 proc. przy ponad 5 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 72,02 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 23,53 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 76 trans. przy obrocie na sesji 211,34 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2017-04-11 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

NTT System zajmuje się produkcją i dystrybucją sprzętu komputerowego. Specjalizuje się w produkcji komputerów stacjonarnych (desktop), komputerów przenośnych oraz serwerów, dostarczanych zarówno pod marką własną, jak i markami zleconymi. Oprócz głównej siedziby wraz z centrum montażowo-serwisowym i zapleczem logistyczno-magazynowym w miejscowości Zakręt, spółka posiada 5 firmowych punktów sprzedaży na terenie Polski. Współpracuje z czołowymi światowymi dostawcami komponentów komputerowych, a swoją ofertę kieruje do klientów instytucjonalnych, indywidualnych oraz biznesowych.
Nazwa: NTT System SA Skrócona nazwa: NTT SYSTEM S.A.
Adres: Zakręt ul. Trakt Brzeski 89, 05-077 Warszawa-Wesoła Telefon: +48 22 7736200
Fax: +48 22 7736299 Email: sekretariat@ntt.pl
Strona internetowa: www.ntt.pl NIP: 113-25-184-15
REGON: 015854360
Wykres NTTSYSTEM od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU