MRB   0,00%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce MIRBUD

MIRBUD [MRB] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
1,57 PLN   0,00%
Kurs akcji MIRBUD w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 144,04 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 63,47 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 128 trans. przy obrocie na sesji 469,47 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-01-17 wykonaną przez akira.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Przedmiotem działalności Mirbudu są usługi budowlano–montażowe w obszarze budownictwa przemysłowego, handlowo-usługowego, mieszkaniowego oraz inżynieryjno-drogowego wykonywanych w systemie generalnego wykonawstwa. Ponad to spółka zajmuje się działalnością transportową, wynajmem maszyn, sprzętu budowlanego i taboru transportowego oraz działalnością wydawniczą.
Nazwa: MIRBUD Spółka Akcyjna Skrócona nazwa: MIRBUD S.A.
Adres: ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice Telefon: +48 46 8339828
Fax: +48 46 8339732 Email: sekretariat@mirbud.com.pl
Strona internetowa: www.mirbud.com.pl NIP: 836-17-02-207
REGON: 750772302
Wykres MIRBUD od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU