MSP -2,05%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce MOSTALPLC

MOSTALPLC [MSP] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
8,60 PLN -2,05%
Kurs akcji MOSTALPLC w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 1,90 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 17,2 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 7,49 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 14 trans. przy obrocie na sesji 22,71 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-01-07 wykonaną przez akira.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Mostostal Płock działa w branży budowlano-montażowej od 50 lat, a obecnie wchodzi w skład grupy kapitałowej Mostostalu Warszawa. Zapewnia wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych oraz rurociągów i urządzeń przemysłowych, a także wykonawstwo robót budowlanych, instalacyjnych, izolacyjno-antykorozyjnych, rozruchu i urządzeń. Głównymi klientami spółki są przedsiębiorstwa z branży petrochemicznej i chemicznej. Do głównych klientów Mostostalu Płock należą m.in. PKN Orlen, Pfleiderer Grajewo, Grupa Lotos, czy Anwil.
Nazwa: MOSTOSTAL PŁOCK SA Skrócona nazwa: MOSTALPLC
Adres: ul. Targowa 12, 09-400 Płock Telefon: +48 24 3671111
Fax: +48 24 3671250 Email: msp@mostostal-plock.com.pl
Strona internetowa: www.mostostal-plock.com.pl NIP: 774-000-62-10
REGON: 610040361
Wykres MOSTALPLC od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU