KOM -3,81%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce KOMPUTRON

KOMPUTRON [KOM] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
2,02 PLN -3,81%
Kurs akcji KOMPUTRON w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 4,72 proc. przy prawie 3 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 19,78 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 9,11 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 29 trans. przy obrocie na sesji 36,08 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2014-07-03 wykonaną przez Uv.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Komputronik to hurtowy i detaliczny dystrybutor sprzętu komputerowego, oprogramowania, akcesoriów elektronicznych oraz produktów AGD i RTV. Świadczy również szereg specjalistycznych usług takich jak integracja zaawansowanych systemów IT dla przedsiębiorstw. Sprzedaż detaliczna prowadzona jest za pośrednictwem internetowego sklepu Komputronik.pl oraz ogólnopolskiej sieci ponad 200 salonów własnych, franczyzowych i partnerskich. Klienci Komputronik SA mogą wybierać spośród blisko 70 000 produktów kilkuset różnych marek. Strategia rozwoju zakłada umiędzynarodowienie sklepu komputronik.pl przez wprowadzenie wielojęzykowości i wielowalutowości, aby móc obsługiwać klientów detalicznych z całego świata. Planowane jest również otwieranie oddziałów w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, będących członkami Unii Europejskiej.
Nazwa: KOMPUTRONIK SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: KOMPUTRONIK S.A.
Adres: ul. Wołczyńska 37, 60-003 Poznań Telefon: +48 61 6680000
Fax: +48 61 6680008 Email: office@komputronik.pl
Strona internetowa: www.komputronik.pl NIP: 9720902729
REGON: 634404229
Wykres KOMPUTRON od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU