KRU +0,60%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce KRUK

KRUK [KRU] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
168,80 PLN +0,60%
Kurs akcji KRUK w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 1,92 proc. przy podwyższonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 3,20 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 1,69 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 585 trans. przy obrocie na sesji 4,95 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-03-22 wykonaną przez Papciak10.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Spółka Kruk jest międzynarodową grupą finansową zajmującą się windykacją wierzytelności na skalę masową. Największym segmentem działalności Kruka jest zakup i windykacja na własny rachunek i ryzyko portfeli przeterminowanych wierzytelności głównie od banków. Drugą, komplementarną aktywnością są usługi windykacji na zlecenie, w których przychody opierają się na prowizjach. Kruk jest największą w Polsce i całym regionie firmą windykacyjną. Od 2007 r. działa w Rumunii, gdzie także jest liderem rynkowym. W 2011 r. Kruk rozpoczął również działalność w Czechach i na Słowacji, a w kolejnych latach na rynku niemieckim, włoskim i hiszpańskim.
Nazwa: Kruk SA Skrócona nazwa: KRUK S.A.
Adres: ul. Wołowska 8, 51-116 Wrocław Telefon: +48 71 7902800
Fax: +48 71 7902867 Email: ir@kruksa.pl
Strona internetowa: www.kruksa.pl NIP: 894-23-89-605
REGON: 931189985
Wykres KRUK od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU