BHW -1,12%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce HANDLOWY

HANDLOWY [BHW] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
35,40 PLN -1,12%
Kurs akcji HANDLOWY w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 2,48 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 4,63 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 1,16 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 284 trans. przy obrocie na sesji 733,08 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2013-08-08 wykonaną przez Łukasz Konopko.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Bank komercyjny pod marką Citi Handlowy. Powstał z połączenia Banku Handlowego z globalnym Citi. Handlowy został całkowicie rebrandowany i zintegrowany z systemami, produktami i wizerunkiem amerykańskiego banku Citi. W ofercie, poza klasycznymi usługami bankowymi znajdują się również usługi i produkty rynku kapitałowego oferowane przez dom maklerski oraz produkty leasingowe.
Nazwa: BANK HANDLOWY W WARSZAWIE SA Skrócona nazwa: HANDLOWY
Adres: ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa Telefon: +48 22 6577200
Fax: +48 22 6577890 Email: listybh@citigroup.com
Strona internetowa: www.citibankhandlowy.pl NIP: 526-030-02-91
REGON: 000013037
Wykres HANDLOWY od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU