EEX +5,64%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce EKOEXPORT

EKOEXPORT [EEX] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
3,09 PLN +5,64%
Kurs akcji EKOEXPORT w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 6,36 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 40,63 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 29,23 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 184 trans. przy obrocie na sesji 267,45 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-01-04 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Eko Export SA specjalizuje się w pozyskiwaniu i sprzedaży mikrosfery (ziarna szlaki powstające w czasie spalania pyłu węglowego w dużych paleniskach, najczęściej w elektrowniach). Spółka importuje surowiec głównie z Rosji, Kazachstanu i Ukrainy i po przetworzeniu w zakładzie produkcyjnym w Bielsku-Białej kieruje blisko 100 proc. produkcji na eksport głównie do Europy i USA. W 2016 r. spółka zależna emitenta zakończyła kluczową inwestycję w Astanie dzięki której jest jako jedyna na świecie pozyskiwać niezanieczyszczoną biologicznie mikrosferę wprost ze spustu elektrowni, bez udziału zbiornika osadowego.
Nazwa: Eko Export SA Skrócona nazwa: EKO EXPORT S.A.
Adres: ul. Strażacka 81, 43-382 Bielsko-Biała Telefon: +48 33 8196288
Fax: +48 33 8196287 Email: info@ekoexport.pl
Strona internetowa: www.ekoexport.pl NIP: 547-18-65-541
REGON: 072266443
Wykres EKOEXPORT od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU