DEG -0,69%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce DETGAMES

DETGAMES [DEG] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

NewConnect, akcje
2,86 PLN -0,69%
Kurs akcji DETGAMES w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 14,86 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 5,72 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 3,85 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 6 trans. przy obrocie na sesji 2,34 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Detalion Games to producent gier komputerowych z grupy Playway, który specjalizuje się w tytułach z segmentu AA. Studio stworzyło takie gry jak Schizm czy Reah. Aktualnie Detalion Games pracuje nad ukończeniem gry Nemezis: Mysterious Journey III, której premiera planowana jest na I kwartał 2021 r. Równolegle spółka prowadzi działania w zakresie preprodukcji gier z gatunku symulatorów. Model biznesowy studia zakłada premierę co najmniej 2 tytułów rocznie.
Nazwa: DETALION GAMES SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: DETALION GAMES S.A.
Adres: ul. Wernyhory 29A, 02-727 Warszawa Telefon:
Fax: Email: contact@detaliongames.com
Strona internetowa: www.detaliongames.com NIP: 5213864750
REGON: 383194355
Wykres DETGAMES od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później Świece Linie Słupki Lin Log Publikuj Resetuj

Wykres analizy technicznej. Jeżeli chcesz narysować swoje linie kliknij na ikone długopisu na belce wyboru

Dodaj Resetuj
Dodaj Resetuj
-

Informacje dodatkowe

Wskaźniki analiza techniczna

Kurs akcji DETGAMES w interwale dziennym nie ma określonego trendu.
Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie.
Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne.
Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU