CMP -2,69%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce COMP

COMP [CMP] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
65,00 PLN -2,69%
Kurs akcji COMP w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami znacząco wzrosło. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 1,56 proc. przy ponad 2 krotnie większych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 384,68 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 151,59 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 59 trans. przy obrocie na sesji 246,48 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Comp SA jest spółką technologiczną specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dedykowanych dla rynku handlu i usług. Emitent jest obecnie jednym z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania. Grupa COMP jest również liderem polskiego rynku urządzeń fiskalnych (marki Novitus i Elzab) i oferuje szeroki wachlarz kas i drukarek fiskalnych.
Nazwa: COMP SA Skrócona nazwa: COMP
Adres: ul. Jutrzenki 116, 02-230 Warszawa Telefon: +48 22 5703800
Fax: +48 22 6626371 Email: info@comp.com.pl
Strona internetowa: www.comp.com.pl NIP: 522-00-01-694
REGON: 012499190
Wykres COMP od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU