BRS -0,27%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce BORYSZEW

BORYSZEW [BRS] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
3,68 PLN -0,27%
Kurs akcji BORYSZEW w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 883,2 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 251,69 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 108 trans. przy obrocie na sesji 242,03 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się małą zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2018-02-27 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Boryszew jest jedną z największych grup przemysłowych w Polsce. Specjalizuje się w produkcji komponentów do samochodów (schowki, kokpity, klamki, osłony silnika, przewody do transportu płynów w układach hamulcowych i klimatyzacyjnych), przetwórstwie aluminium, miedzi oraz cynku i ołowiu oraz chemii przemysłowej (płyny do odladzania samolotów, włókna poliestrowe, płatki PET a także poliamidy i produkty pozoracji pola walki wykorzystywane m.in. do efektów specjalnych w materiałach filmowych). Operuje za pośrednictwem 38 zakładów produkcyjnych i centrów R&D zlokalizowanych w Europie, Azji oraz obu Amerykach.
Nazwa: Boryszew Spółka Akcyjna Skrócona nazwa: BORYSZEW
Adres: Aleje Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa Telefon: +48 22 658 65 68
Fax: +48 22 659 75 27 Email: biuro@boryszew.com.pl
Strona internetowa: boryszew.com.pl NIP: 837-000-06-34
REGON: 750010992
Wykres BORYSZEW od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU