LWB -1,56%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce BOGDANKA

BOGDANKA [LWB] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
18,90 PLN -1,56%
Kurs akcji BOGDANKA w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 5,97 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 642,86 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 218,57 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 335 trans. przy obrocie na sesji 960,62 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2016-07-11 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Lubelski Węgiel Bogdanka SA jest producentem węgla kamiennego. Sprzedawany przez spółkę surowiec stosowany jest przede wszystkim do produkcji energii elektrycznej, cieplnej i produkcji cementu. Odbiorcami spółki są w głównej mierze firmy przemysłowe, przede wszystkim podmioty prowadzące działalność w branży elektroenergetycznej zlokalizowane we wschodniej i północno-wschodniej Polsce.
Nazwa: LUBELSKI WĘGIEL BOGDANKA SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: LW BOGDANKA S.A.
Adres: Bogdanka, 21-013 Puchaczów Telefon: +48 81 4625100
Fax: +48 81 4625191 Email: bogdanka@lw.com.pl
Strona internetowa: www.bogdanka.eu NIP: 713-000-57-84
REGON: 430309210
Wykres BOGDANKA od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU