LWB -6,72%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce BOGDANKA

BOGDANKA [LWB] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
43,70 PLN -6,72%
Kurs akcji BOGDANKA w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 5,82 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 1,49 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 505,38 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 2847 trans. przy obrocie na sesji 20,16 mln zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2021-01-19 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Lubelski Węgiel Bogdanka SA jest producentem węgla kamiennego. Sprzedawany przez spółkę surowiec stosowany jest przede wszystkim do produkcji energii elektrycznej, cieplnej i produkcji cementu. Odbiorcami spółki są w głównej mierze firmy przemysłowe, przede wszystkim podmioty prowadzące działalność w branży elektroenergetycznej zlokalizowane we wschodniej i północno-wschodniej Polsce.
Nazwa: LUBELSKI WĘGIEL BOGDANKA SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: LW BOGDANKA S.A.
Adres: Bogdanka, 21-013 Puchaczów Telefon: +48 81 4625100
Fax: +48 81 4625191 Email: bogdanka@lw.com.pl
Strona internetowa: www.bogdanka.eu NIP: 713-000-57-84
REGON: 430309210
Wykres BOGDANKA od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU