ATA +2,32%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce ATCCARGO

ATCCARGO [ATA] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

NewConnect, akcje
13,25 PLN +2,32%
Kurs akcji ATCCARGO w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 6,85 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 87,86 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 16,25 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 24 trans. przy obrocie na sesji 67,37 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2013-10-06 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Spółka specjalizuje się w oferowaniu kompleksowych rozwiązań logistycznych, realizowanych na wszystkich szerokościach geograficznych. Obsługuje ładunki „door to door” transportem morskim, lotniczym, drogowym bądź z zastosowaniem rozwiązań intermodalnych. Zajmuje się również obsługą celną, wykonywaniem wymaganych badań, uzyskiwaniem stosownych certyfikatów, magazynowaniem, obsługą portową itp. Strategia rozwoju zakłada budowę systemu franczyzowego. Celem spółki jest również przeniesienie notowań na główny parkiet.
Nazwa: ATC CARGO SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: ATC CARGO S.A.
Adres: ul. Partyzantów 46, 81-423 Gdynia Telefon: +48 58 6999920
Fax: +48 58 6999950 Email: ATC@atc-cargo.pl
Strona internetowa: www.atc-cargo.pl NIP: 958-153-10-10
REGON: 220262540
Wykres ATCCARGO od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później Świece Linie Słupki Lin Log Publikuj Resetuj

Wykres analizy technicznej. Jeżeli chcesz narysować swoje linie kliknij na ikone długopisu na belce wyboru

Dodaj Resetuj
Dodaj Resetuj
-

Informacje dodatkowe

Wskaźniki analiza techniczna

Kurs akcji ATCCARGO w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym.
Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań.
Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne.
Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU