ACT +0,31%
ATTrader.pl · Informacje o spółce ACTION

ACTION [ACT] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
19,16 PLN +0,31%
Kurs akcji ACTION w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 359,00 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 154,28 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 205 trans. przy obrocie na sesji 278,41 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się małą zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła 2 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2023-03-04 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

ACTION SA jest dostawcą dla branży e-commerce, producentem i wielobranżowym dystrybutorem, działającym w sektorze B2B i B2C. Firma notowana na GPW od 2006 roku. Oferta obejmuje produkty IT, elektronikę konsumencką, fotowoltaikę, artykuły dla zwierząt, elektronarzędzia i wiele innych kategorii. ACTION SA opiera się na trzech filarach biznesu: ACTION Business Center – dystrybuujący zaawansowane rozwiązania, a także sprzedaż e-commerce – detaliczną i zagraniczną do 50 krajów w UE i na świecie. Firma posiada też szereg marek własnych w różnych kategoriach m.in. Activejet z wyposażeniem do biura i domu, ACTINA z profesjonalnym sprzętem dla graczy komputerowych oraz projekty e-commerce jak sferis.pl, krakvet.pl i gram.pl.
Nazwa: ACTION SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: ACTION S.A.
Adres: ul. Dawidowska 10, Zamienie, 05-500 Piaseczno Telefon: +48 22 3321600
Fax: +48 22 3321610 Email: action@action.com.pl
Strona internetowa: www.action.pl NIP: 5271107221
REGON: 011909816
Wykres ACTION od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później Świece Linie Słupki Lin Log Publikuj Resetuj

Wykres analizy technicznej. Jeżeli chcesz narysować swoje linie kliknij na ikone długopisu na belce wyboru

Dodaj Resetuj
Dodaj Resetuj
-

Informacje dodatkowe

Wskaźniki analiza techniczna

Kurs akcji ACTION w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym.
Kurs charakteryzuje się małą zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła 2 krotnie.
Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne.
Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU

Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.