GCN -4,63%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce GROCLIN

GROCLIN [GCN] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
1,40 PLN -4,63%
Kurs akcji GROCLIN w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 4,37 proc. przy prawie 11 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 167,79 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 42,57 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 59 trans. przy obrocie na sesji 45,87 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-06-21 wykonaną przez bluelike83.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Polski producent wyposażenia i akcesoriów samochodowych, w tym głównie poszyć foteli samochodowych, a także całego okablowania do autobusów (ABS, klimatyzacja, pulpity sterownicze). Grupa dysponuje zaawansowanymi urządzeniami CNC do krojenia skóry i tkanin oraz specjalistycznego szycia. Produkcja odbywa się w Polsce, Niemczech i na Ukrainie. Groclin dostarcza swoje produkty do klientów reprezentujących głównie przemysł motoryzacyjny (m.in. BMW, Porsche, Toyota), kolejowy, energetyczny i telekomunikacyjny.
Nazwa: GROCLIN SA Skrócona nazwa: GROCLIN
Adres: ul. Jeziorna 3, 64-200 Wolsztyn, Karpicko Telefon: +48 61 4436100
Fax: +48 61 4445757 Email: groclin@groclin.com.pl
Strona internetowa: www.groclin.com.pl NIP: 923-002-60-02
REGON: 970679408
Wykres GROCLIN od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU