1AT -1,69%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce ATAL

ATAL [1AT] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
34,90 PLN -1,69%
Kurs akcji ATAL w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 2,95 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 1,35 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 226,85 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 28 trans. przy obrocie na sesji 187,89 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, apartamentów oraz lokali komercyjnych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. W ofercie sprzedaży znajdują się inwestycje deweloperskie realizowane w Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu.
Nazwa: ATAL SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: ATAL S.A.
Adres: ul. Stawowa 27, 43-400 Cieszyn Telefon: +48 33 8575901
Fax: +48 33 8575902 Email: sekretariat@atal.pl
Strona internetowa: www.atal.pl NIP: 5482487278
REGON: 240415672
Wykres ATAL od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później Analiza AT Świecowy Liniowy Lin Log Resetuj

Wykres analizy technicznej. Jeżeli chcesz narysować swoje linie kliknij na ikone długopisu na belce wyboru

Dodaj Resetuj
Dodaj Resetuj
-

Informacje dodatkowe

Analizy techniczne

Brak analiz.
Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU