NWG -0,40%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce NEWAG

NEWAG [NWG] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
25,10 PLN -0,40%
Kurs akcji NEWAG w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 1,13 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 233,88 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 40 trans. przy obrocie na sesji 104,01 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2013-12-13 wykonaną przez attrader.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa Newag zajmuje się produkcją elektrycznych i spalinowych zespołów trakcyjnych oraz lokomotyw elektrycznych, a także oferuje usługi naprawy i modernizacji taboru. Oprócz tego w skład grupy kapitałowej wchodzą spółki zajmujące się wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami (Gliwice Property Management, Galeria Sądecka), oraz zarządzaniem know-how, marką i znakiem towarowym Newag (Newag IP Managment), a także organizacją finansowania dla spółek Grupy Kapitałowej, leasingiem i dzierżawą taboru kolejowego (Newag Lease Spółka z o.o. spółka komandytowo akcyjna, Newag Lease Sp. z o.o.).
Nazwa: NEWAG SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: NEWAG S.A.
Adres: ul. Wyspiańskiego 3, 33-300 Nowy Sącz Telefon: +48 18 4496360
Fax: +48 18 4496366 Email: newag@newag.pl
Strona internetowa: www.newag.pl NIP: 7340009400
REGON: 490490757
Wykres NEWAG od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU