ERB -0,23%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce ERBUD

ERBUD [ERB] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
87,20 PLN -0,23%
Kurs akcji ERBUD w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 1,08 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 214,90 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 161 trans. przy obrocie na sesji 808,36 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2014-12-25 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa budowlano-deweloperska, działająca na rynku polskim oraz Unii Europejskiej, w szczególności na terenie Francji, Belgii oraz Niemiec. Jest generalnym wykonawcą budowlanym dla segmentów komercyjnych (m.in. centra handlowo-usługowe, hotele), użyteczności publicznej (m.in. szpitale, baseny, szkoły), deweloperskich (osiedla mieszkaniowe), energetycznych, przemysłowych (m.in. hale, konstrukcje żelbetonowe) oraz inżynieryjno-drogowych. Erbud dodatkowo zajmuje się modernizacją i kompleksowym remontem istniejących obiektów, w tym także infrastrukturalnych.
Nazwa: Erbud SA Skrócona nazwa: ERBUD S.A.
Adres: ul. Klimczaka 1, 02-797 Warszawa Telefon: +48 22 5487000
Fax: +48 22 5487002 Email: info@erbud.pl
Strona internetowa: www.erbud.pl NIP: 879-017-22-53
REGON: 005728373
Wykres ERBUD od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU