PEP -3,04%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce PEP

PEP [PEP] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
25,50 PLN -3,04%
Kurs akcji PEP w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami wzrosło. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 5,56 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 1,16 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 137,90 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 25 trans. przy obrocie na sesji 137,95 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2017-11-13 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Polish Energy Partners SA realizuje projekty energetyczne w oparciu o odnawialne źródła energii. Specjalizuje się w rozwoju, wdrażaniu i zarządzaniu projektami w zakresie wytwarzania energii elektrycznej i ciepła oraz produkcji paliw energetycznych. Spółka oferuje swoje usługi w następujących segmentach: outsourcing energetyki przemysłowej obejmujący usługi operatorskie, produkcję oraz sprzedaż ciepła i energii elektrycznej, development i sprzedaż farm wiatrowych, a także produkcja pelletu z biomasy rolniczej jako paliwa energetycznego dla odbiorców przemysłowych.
Nazwa: POLENERGIA SA Skrócona nazwa: POLENERGIA
Adres: Krucza 24/26, 00-526 Warszawa Telefon: 022 522 39 00
Fax: 022 522 31 61 Email: info@polenergia.pl
Strona internetowa: polenergia.pl NIP: 5261888932
REGON: 012693488
Wykres PEP od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.