wykres
wykres
wykres
wykres
Symbol:
Zaloguj | Obserwowane | Alerty | Skaner | Abonament
ATTrader.pl · Ochrona prywatności

Ochrona prywatności

Przechowywanie danych o użytkownikach

Serwis nie zbiera i nie przetwarza danych osobowych. W celu dostępu do niektórych poziomów treści, a także w celu komentowania wymagana jest rejestracja. Ma ona na celu ochronę serwisu i jego użytkowników przed internetowym wandalizmem. Do rejestracji wystarczy podanie swojego adresu email. Jedyne przechowywane dane to adres email, pseudonim i hasło. Zalecamy dbanie o zachowanie anonimowości, tzn. nie podawanie żadnych danych umożliwiających ich identyfikację. Podyktowane jest to troską o bezpieczeństwo osobiste osób korzystających z serwisu. Konto założone w serwisie może zostać w każdej chwili usunięte na wniosek użytkownika.

Dane użytkowników przetwarzane są w sposób zgodny z zakresem udzielonego zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Zbiór zgromadzonych danych chroniony jest tak, jakby to były dane osobowe, tj. traktowany jako wydzielona baza danych i przechowywany w logicznie wydzielonej strefie bezpieczeństwa, zapewniającej właściwą ochronę bazy, oraz zgłoszony do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Serwis znajduje się w centrum przetwarzania danych zlokalizowanym poza terenem Polski i praktycznie niemożliwy jest fizyczny dostęp do żadnego z serwerów.

Żadne ze zgromadzonych danych użytkowników ani o użytkownikach nie są i nie będą udostępniane osobom trzecim. Adresy email służą do komunikacji w zakresie informacji technicznych i sporadycznie do nadawania komunikatów sponsorowanych. W żadnym razie nie będą udostępniane innym osobom ani instytucjom w żadnych celach. Jedyną wysyłaną regularnie pocztą może być newsletter, na który każdy zapisuje się dobrowolnie i zawsze może wycofać.

Logi oraz cookies

Serwis nie zbiera logów dostępowych, lecz korzysta z zewnętrznego analizatora ruchu w celach techniczno-administracyjnych, dla własnych potrzeb. Zbierane są natomiast dane dotyczące nietypowych zdarzeń, niestandardowych prób dostępu, nieautoryzowanych zapytań do bazy i temu podobne, w celu ochrony przed włamaniami.

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji, np. rozpoznawanie i automatyczne logowanie powracającego użytkownika, oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu i np. konieczność każdorazowego logowania się.

Linki zewnętrzne

Wszelkie linki internetowe, czyli adresy prowadzące do innych stron, podawane czy to w treści zawartych w serwisie materiałów, komentarzach czy na specjalnie do tego przeznaczonych do tego listach, podawane są w celach informacyjnych i w dobrej wierze. Serwis nie odpowiada za ich zawartość (która mogła się wiele razy zmienić od momentu zamieszczenia linka), świadczone usługi, ani za politykę prywatności stosowaną przez właścicieli stron, na które prowadzi link.

W razie pytań i wątpliwości dotyczących ochrony prywatności prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Trend PayU
False