SFS   0,00%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce SFINKS

SFINKS [SFS] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
0,78 PLN   0,00%
Kurs akcji SFINKS w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 24,26 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 17,24 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 10 trans. przy obrocie na sesji 17,47 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-03-18 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Sfinks Polska to największa firma restauracyjna z sektora casual dining w kraju i jedna z największych w Europie. Spółka zarządza sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, w ramach których w Polsce działa 107 restauracji *. Najbardziej znaną marką jest Sphinx - sieć, która istnieje na rynku od 17 lat. Z kolei WOOK to jedyna w Polsce sieciowa restauracja oferująca oryginalne dania kuchni azjatyckiej. Chłopskie Jadło natomiast specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków i której zawsze chętnie próbują zagraniczni turyści. Wszystkie sieci spółki działają w modelu franczyzowym.
Nazwa: Sfinks Polska SA Skrócona nazwa: SFINKS POLSKA S.A.
Adres: Świętojańska 5a, 05-500 Piaseczno Telefon: +48 22 702 71 01
Fax: +48 22 702 71 32 Email: biuro@sfinks.pl
Strona internetowa: www.sfinks.pl NIP: 7251752913
REGON: 472247798
Wykres SFINKS od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.