PXM -2,61%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce POLIMEXMS

POLIMEXMS [PXM] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
2,24 PLN -2,61%
Kurs akcji POLIMEXMS w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami wzrosło. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 6,67 proc. przy podwyższonych obrotach do średnich.Spółka została zakwalifikowana przez GPW na listę alertów gdzie kwalifikowane są spółki które są w upadłości, wartość ich kapitalizacji nie przekracza 5 mln euro, charakteryzują się niskim poziomem płynności (w okresie 3 miesięcy mediana liczby transakcji wynosiła mniej niż 10 transakcji na sesję lub mediana wartości transakcji była mniejsza niż 50.000 zł na sesję) oraz wysoką zmiennością kursu akcji (średni kurs w okresie miesiąca był równy lub niższy niż 50 gr).Spółka została zakwalifikowana przez GPW na listę alertów co za tym idzie charakteryzuje się wysoką zmiennością kursu akcji Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-03-13 wykonaną przez mariank54@gmail.com.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Polimex-Mostostal to grupa kapitałowa firm działających w sektorze inżynieryjno-budowlanym. Kompleksowo realizuje projekty w sektorach takich jak energetyka, chemia, ochrona środowiska, budownictwo ogólne, kolejowe oraz drogowe. Firma jest także producentem i eksporterem wyrobów stalowych w tym krat pomostowych. Świadczy także usługi cynkowania ogniowego. Eksportuje znaczną część swoich produktów i usług. Działalność eksportowa wspierana jest przez międzynarodową sieć sprzedaży – przedstawicielstwa lub lokalnie zarejestrowane oddziały oraz zakłady produkcyjne za granicą. W 2013 r. grupa przeprowadza restrukturyzację związaną z trudną sytuacją ekonomiczną. Podjęte zostały m.in. działania zmierzające do ograniczenia kosztów, rozpoczęto zwolnienia grupowe oraz sprzedaż aktywów nie związanych z budownictwem przemysłowym. Zamknięte zostały transakcje sprzedaży Sefako i Energomontażu-Północ Gdynia (wraz z nieruchomością portową w Gdyni).
Nazwa: POLIMEX-MOSTOSTAL SA Skrócona nazwa: POLIMEX-MOSTOSTAL
Adres: Al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa Telefon: 022 8297100
Fax: 022 8260493 Email: kontakt@polimex.pl
Strona internetowa: www.polimex.pl NIP: 8210014509
REGON: 710252031

Analiza kursu spółki z dnia 2019-03-13 wykonana przez mariank54@gmail.com

Komentarze

Aby dodać komentarz, zaloguj się.

Informacje dodatkowe

Analizy techniczne

    1     86
    0     246

POLIMEXMS przez volky 2018-10-21

Analiza kursu spółki z dnia 2018-10-21

    3     1738
Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.