PCX -0,33%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce PCCEXOL

PCCEXOL [PCX] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
2,98 PLN -0,33%
Kurs akcji PCCEXOL w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 514,50 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 72,14 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 431 trans. przy obrocie na sesji 947,77 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Przedmiotem działalności PCC Exol jest produkcja i sprzedaż środków powierzchniowo czynnych. Produkowane przez spółkę surfaktanty znajdują bardzo szerokie zastosowania przemysłowe. Oprócz chemii gospodarczej i środków higieny osobistej, przemysłu tekstylnego, są szeroko stosowane jako środki zwilżające, emulgatory, środki pomocnicze w przemyśle papierniczym, metalurgicznym i wielu innych.
Nazwa: PCC Exol SA Skrócona nazwa: PCC EXOL S.A.
Adres: Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny Telefon: 71 794 21 27
Fax: 71 794 39 11 Email: ir.exol@pcc.eu
Strona internetowa: www.pcc-exol.eu NIP: 9880267207
REGON: 020716361
Wykres PCCEXOL od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU