OPN   0,00%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce OPONEO.PL

OPONEO.PL [OPN] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
24,70 PLN   0,00%
Kurs akcji OPONEO.PL w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 344,22 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 88,52 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 43 trans. przy obrocie na sesji 167,55 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-01-17 wykonaną przez akira.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Przedmiotem działalności OPONEO.PL jest sprzedaż detaliczna części i akcesoriów (głównie opon) do pojazdów samochodowych. Oprócz opon, asortyment sprzedawanych produktów obejmuje także felgi stalowe i aluminiowe oraz akcesoria samochodowe. Portale prowadzone przez spółkę są również źródłem informacji na temat jakości, kondycji, hurtowników i eksploatacji opon samochodowych.
Nazwa: Oponeo.pl SA Skrócona nazwa: OPONEO.PL S.A.
Adres: Podleśna 17, 85-145 Bydgoszcz Telefon: 052 374 03 95
Fax: 052 3418850 Email: zarzad@oponeo.pl
Strona internetowa: www.oponeo.pl NIP: 9532457650
REGON: 093149847
Wykres OPONEO.PL od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU