HRP +1,40%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce HARPER

HARPER [HRP] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
4,36 PLN +1,40%
Kurs akcji HARPER w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 16,27 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 27,76 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 9,44 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 217 trans. przy obrocie na sesji 428,84 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-04-24 wykonaną przez Adagio.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Spółka działa na rynku kosmetycznym, oferuje asortyment do oczyszczania skóry. Główną marką spółki jest Cleanic, która produkuje m.in. płatki i chusteczki do demakijażu, patyczki higieniczne oraz produkty do higieny intymnej. Harper jest także producentem marek własnych dla międzynarodowych sieci handlowych. Spółka eksportuje swoje produkty na rynki zagraniczne m.in. do Rosji, Rumunii oraz na Ukrainę.
Nazwa: Harper Hygienics SA Skrócona nazwa: HARPER HYGIENICS S.A.
Adres: Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa Telefon: 25 759 84 00
Fax: 25 759 85 10 Email: kontakt@harperhygienics.com
Strona internetowa: www.harpehygienics.com NIP: 521-012-05-98
REGON: 002203701
Wykres HARPER od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU