GTC -1,13%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce GTC

GTC [GTC] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
9,60 PLN -1,13%
Kurs akcji GTC w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 2,04 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 4,66 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 966,58 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 123 trans. przy obrocie na sesji 749,33 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-11-21 wykonaną przez krewa.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa GTC działa na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Portfel grupy obejmują nieruchomości komercyjne (ukończone budynki biurowe i parki biurowe oraz centra handlowo-rozrywkowe), projekty mieszkaniowe oraz grunty przeznaczone pod zabudowę. GTC jest właścicielem i zarządcą budynków komercyjnych w Polsce, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii i na Węgrzech. Buduje także nieruchomości biurowe i handlowe o wysokim standardzie głównie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Akcje spółki są notowane również na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu.
Nazwa: Globe Trade Centre SA Skrócona nazwa: GTC
Adres: Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146 Warszawa Telefon: 022 16 60 700
Fax: 022 16 60 705 Email: gtc@gtc.com.pl
Strona internetowa: www.gtc.com.pl NIP: 527-00-25-113
REGON: 012374369
Wykres GTC od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.