GPW +3,55%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce GPW

GPW [GPW] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
35,00 PLN +3,55%
Kurs akcji GPW w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 2,34 proc. przy ponad 2 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 1,47 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 954,92 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 685 trans. przy obrocie na sesji 1,96 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła 2 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2018-08-09 wykonaną przez Wojetek.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA jest największą krajową giełdą instrumentów finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i jedną z najszybciej rozwijających się giełd w Europie. Grupa oferuje szeroką gamę produktów i usług w ramach prowadzonych rynków obrotu papierami udziałowymi, instrumentami pochodnymi i dłużnymi, produktami strukturyzowanymi, a także prowadzi sprzedaż danych rynkowych. Jednostka dominująca oraz spółki zależne tworzące grupę kapitałową prowadzą działalność w dwóch podstawowych liniach biznesowych: rynek finansowy i rynek towarowy (Towarowa Giełda Energii). Strategia spółki zakłada kontynuację budowy polskiego rynku kapitałowego, równomierny rozwój wszystkich segmentów biznesowych, dalszy rozwój międzynarodowej działalności grupy, umacnianie pozycji regionalnego centrum finansowego, dywersyfikacja działalności przez rozwój oferty produktów oraz inwestycje w technologię.
Nazwa: GPW SA Skrócona nazwa: GPW
Adres: Książęca 4, 00-498 WARSZAWA Telefon: (22) 628-32-32
Fax: (22) 628-17-54, (22) 537-77-90 Email: gpw@gpw.pl
Strona internetowa: www.gpw.pl NIP: 526-025-09-72
REGON: 012021984
Wykres GPW od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU