FRO   0,00%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce FERRO

FERRO [FRO] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
17,80 PLN   0,00%
Kurs akcji FERRO w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 378,12 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 122,98 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 36 trans. przy obrocie na sesji 333,71 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2014-08-11 wykonaną przez Santino.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Przedmiotem działalności grupy Ferro jest produkcja i sprzedaż armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej oraz wyposażenia sanitarnego pod własnymi markami: Ferro, Weberman, Metalia, Titania i Novatorre, a także pod markami klientów grupy. Ferro jest również przedstawicielem na rynku polskim włoskich firm – producenta armatury przepływowej, spółki Caleffi oraz La Torre. Produkcja Grupy Ferro realizowana jest w dwóch zakładach: w Czechach w Znojmo i w Chinach, poprzez spółkę Yuhuan AMG Just Valve Co Ltd. Grupa prowadzi działalność głównie na rynku polskim, czeskim, rumuńskim i słowackim.
Nazwa: Ferro SA Skrócona nazwa: FERRO S.A.
Adres: Przemysłowa 7, 32-050 Skawina Telefon: + 48 12 256 21 50
Fax: +48 12 276 76 07 Email:
Strona internetowa: www.ferro.pl NIP: 944-20-51-648
REGON: 356375388
Dziś 09:29 - FERRO: Kurs akcji spółki osiągnął najwyższą wartość w historii https://t.co/eDsWAITg1N
Wykres FERRO od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.