BBD (+1,94%)
[x]
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.
Symbol:
Zaloguj | Obserwowane | Alerty | Skaner | Abonament
ATTrader.pl · Informacje o spółce BBIDEV

BBIDEV [BBD] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy Akcje
1,05 PLN +1,94%
Kurs akcji BBIDEV w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami wzrosło. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 0,00 proc. przy podwyższonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 109,85 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 72,07 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 30 trans. przy obrocie na sesji 47,76 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła.
Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.
Fundusz przekształcony z 12 NFI, obecnie zajmuje się inwestowaniem na rynku nieruchomości poprzez powołane do tego spółki celowe. W maju 2010 r. połączył się z Juvenes Sp. z o.o. i od tego momentu specjalizuje się w kompleksowym finansowaniu oraz zarządzaniu projektami od etapu pozyskiwania działki do jej komercjalizacji, tj. sprzedaży powierzchni użytkowej. Strategia skupia się na wyszukiwaniu tanich gruntów o skomplikowanej sytuacji prawnej. W ciągu najbliższych lat fundusz zamierza zainwestować łącznie ok. 1,5 mld zł w budowę ok. 225 tys. m.kw. powierzchni użytkowej. Najważniejszym obecnie projektem funduszu jest Drapacz Chmur zbiegu ul. Emilii Plater i Nowogrodzkiej w Warszawie.
Nazwa: BBI Development SA Skrócona nazwa: BBI DEVELOPMENT SA
Adres: Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa Telefon: 630 33 88
Fax: 630 33 90 Email: fundusz@bbidevelopment.pl
Strona internetowa: www.bbidevelopment.pl NIP: 526-10-22-256
REGON: 010956222
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później 1D 5D 10D 20D 3M 6M 9M 1Y 2Y 3Y 5Y Max Świece Linie Słupki Lin Log Porównaj Publikuj
Komunikaty 

Skaner notowań

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Notoria Serwis Trend PayU
False