PCX +0,63%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce PCCEXOL

PCCEXOL [PCX] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
1,61 PLN +0,63%
Kurs akcji PCCEXOL w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 0,63 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 277,97 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 39,63 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 14 trans. przy obrocie na sesji 3,18 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się małą zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła 2 krotnie.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Spółka jest największym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem surfaktantów, czyli środków powierzchniowo czynnych o wyjątkowo szerokim zastosowaniu. Substancje te są używane do produkcji środków czystości, higieny osobistej czy też kosmetyków. Grupa posiada 2 zakłady produkcyjne na terenie Polski.
Nazwa: PCC EXOL SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: PCC EXOL S.A.
Adres: Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny Telefon: 71 794 21 27
Fax: 71 794 39 11 Email: ir.exol@pcc.eu
Strona internetowa: www.pcc-exol.eu NIP: 9880267207
REGON: 020716361
Wykres PCCEXOL od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Trend PayU