PCX +1,40%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce PCCEXOL

PCCEXOL [PCX] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
2,18 PLN +1,40%
Kurs akcji PCCEXOL w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami znacząco wzrosło. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 9,00 proc. przy ponad 2 krotnie większych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 376,38 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 53,51 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 41 trans. przy obrocie na sesji 83,10 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 2 krotnie.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Przedmiotem działalności PCC Exol jest produkcja i sprzedaż środków powierzchniowo czynnych. Produkowane przez spółkę surfaktanty znajdują bardzo szerokie zastosowania przemysłowe. Oprócz chemii gospodarczej i środków higieny osobistej, przemysłu tekstylnego, są szeroko stosowane jako środki zwilżające, emulgatory, środki pomocnicze w przemyśle papierniczym, metalurgicznym i wielu innych.
Nazwa: PCC Exol SA Skrócona nazwa: PCC EXOL S.A.
Adres: Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny Telefon: 71 794 21 27
Fax: 71 794 39 11 Email: ir.exol@pcc.eu
Strona internetowa: www.pcc-exol.eu NIP: 9880267207
REGON: 020716361
Wykres PCCEXOL od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU