OPN +1,57%
×

>> Sprawdź nową podstronę z narzędziem do analizy technicznej w ATTrader.pl

ATTrader.pl · Informacje o spółce OPONEO.PL

OPONEO.PL [OPN] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
25,90 PLN +1,57%
Kurs akcji OPONEO.PL w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 3,19 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 360,94 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 80,48 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 23 trans. przy obrocie na sesji 63,27 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-03-04 wykonaną przez marjaczi.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Podstawą działania Grupy Kapitałowej Oponeo.pl SA jest sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych ( głównie opon i felg) przez internet przy wykorzystaniu polskich i zagranicznych witryn internetowych oraz narzędzi informatycznych wspomagających sprzedaż. Portale prowadzone przez spółkę są również źródłem informacji na temat jakości, kondycji, hurtowników i eksploatacji opon samochodowych. Klientami grupy są w przede wszystkim odbiorcy indywidualni stanowiący około 90 proc. odbiorców. Oprócz klientów detalicznych spółka obsługuje również klientów biznesowych. Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie spółki udział firmy w rynku internetowej sprzedaży opon wynosi 75 proc., a udział w całym rynku sprzedaży opon szacowany jest na około 6-8 procent.
Nazwa: OPONEO.PL SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: OPONEO.PL S.A.
Adres: Podleśna 17, 85-145 Bydgoszcz Telefon: 052 374 03 95
Fax: 052 3418850 Email: zarzad@oponeo.pl
Strona internetowa: www.oponeo.pl NIP: 9532457650
REGON: 093149847
Wykres OPONEO.PL od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Trend PayU