EUC -1,78%
×

>> PROMOCJA: Tylko we wrześniu wykup dostęp do wszystkich funkcji serwisu na rok za cenę abonamentu na pół roku!

ATTrader.pl · Informacje o spółce EUCO

EUCO [EUC] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
2,21 PLN -1,78%
Kurs akcji EUCO w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 9,80 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 12,38 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 4,45 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 19 trans. przy obrocie na sesji 19,87 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2014-11-26 wykonaną przez Czytelnik30.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa kapitałowa pomaga uzyskać należne świadczenia na drodze przedsądowej od towarzystw ubezpieczeniowych poszkodowanym w wypadkach oraz ich bliskim. Działa na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii. W negocjacjach dochodzi wszystkich roszczeń pozostających w związku ze zdarzeniem m.in. prywatne leczenie, wynajem samochodu zastępczego, utrata wartości pojazdu itp.. Spółka posiada własną kancelarię prawną, która reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych. Sprzedaż rozwija za pomocą wyspecjalizowanej sieci agentów.
Nazwa: EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ S.A.
Adres: M. KOLBE 18, 59-220 LEGNICA Telefon: +48 (76) 723 98 00
Fax: +48 (76) 723 98 50 Email: biuro@euco.pl
Strona internetowa: www.euco.pl NIP: 6912284786
REGON: 391073970
Wykres EUCO od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Trend PayU