EUC +0,48%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce EUCO

EUCO [EUC] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
2,08 PLN +0,48%
Kurs akcji EUCO w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami znacząco wzrosło. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 11,65 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 4,19 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 22 trans. przy obrocie na sesji 21,91 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2014-11-26 wykonaną przez Czytelnik30.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa kapitałowa pomaga uzyskać należne świadczenia na drodze przedsądowej od towarzystw ubezpieczeniowych poszkodowanym w wypadkach oraz ich bliskim. Działa na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii. W negocjacjach dochodzi wszystkich roszczeń pozostających w związku ze zdarzeniem m.in. prywatne leczenie, wynajem samochodu zastępczego, utrata wartości pojazdu itp.. Spółka posiada własną kancelarię prawną, która reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych. Sprzedaż rozwija za pomocą wyspecjalizowanej sieci agentów.
Nazwa: EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ S.A.
Adres: M. KOLBE 18, 59-220 LEGNICA Telefon: +48 (76) 723 98 00
Fax: +48 (76) 723 98 50 Email: biuro@euco.pl
Strona internetowa: www.euco.pl NIP: 6912284786
REGON: 391073970
Wykres EUCO od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później Analiza AT Świecowy Liniowy Lin Log Resetuj

Wykres analizy technicznej. Jeżeli chcesz narysować swoje linie kliknij na ikone długopisu na belce wyboru

Dodaj Resetuj
Dodaj Resetuj
-

Informacje dodatkowe

Analizy techniczne

EUCO przez Czytelnik30 2014-11-26

Analiza kursu spółki z dnia 2014-11-26: Dziś na tapecie EUC, spółka nieco stojąca z boku głównych batalii rynkowych, ale skutecznie od 2 lat w mocnym trendzie wzrostowym. Wsparciem tego trendu jest SMA100 od której kurs odbija się jak piłeczka. Idąc teorią fal, zrealizowane zostały fale 1-4. Fala 4 właśnie niedawno...

    10     6092
Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.