ACP -0,63%
×

>> Sprawdź nową podstronę z narzędziem do analizy technicznej w ATTrader.pl

ATTrader.pl · Informacje o spółce ASSECOPOL

ASSECOPOL [ACP] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
55,35 PLN -0,63%
Kurs akcji ASSECOPOL w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 1,51 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 4,59 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 2,89 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 449 trans. przy obrocie na sesji 3,20 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-04-15 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Emitent jest największą spółką informatyczną w regionie i specjalizuje się w produkcji i rozwoju oprogramowania. Grupa oferuje kompleksowe, dedykowane rozwiązania IT dla wszystkich sektorów gospodarki, w tym bankowości, administracji publicznej i przedsiębiorstw. Z aplikacji Asseco korzysta ponad połowa polskich banków, największe firmy ubezpieczeniowe, energetyczne, telekomunikacyjne, szeroko pojęty sektor zdrowia oraz administracja publiczna różnych szczebli.
Nazwa: ASSECO Poland SA Skrócona nazwa: ASSECO POLAND
Adres: Olchowa 14, 35-322 Rzeszów Telefon: 17 888 55 55
Fax: 17 888 55 50 Email: info@asseco.pl
Strona internetowa: www.asseco.pl NIP: 522-000-37-82
REGON: 010334578
Wykres ASSECOPOL od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Trend PayU