GBK -17,04%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce GETBACK

GETBACK [GBK] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
3,75 PLN -17,04%
Kurs akcji GETBACK w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 37,71 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 375 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 149,74 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 2832 trans. przy obrocie na sesji 11,69 mln zł. Kurs charakteryzuje się wysoką zmiennością Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2018-03-27 wykonaną przez natt97.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa Kapitałowa GetBack składa się ze spółki dominującej GetBack SA i jej spółek zależnych. Grupa działa w branży zarządzania wierzytelnościami. Jej działalność obejmuje m.in.: nabywanie portfeli wierzytelności oraz zarządzanie portfelami inwestycyjnymi obejmującymi wierzytelności funduszy inwestycyjnych zamkniętych, w tym prowadzenie procesu dochodzenia wierzytelności mającego na celu doprowadzenie do spłaty dochodzonych wierzytelności.
Nazwa: GetBack SA w restrukturyzacji Skrócona nazwa: GETBACK S.A.
Adres: Pileckiego 63, 02-781 Warszawa Telefon: +48 71 771 01 01
Fax: Email: sekretariat@getbacksa.pl
Strona internetowa: www.getbacksa.pl NIP: 8992733884
REGON: 021829989
Wykres GETBACK od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.