AGT (-1,29%)
[x]
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.
Symbol:
Zaloguj | Obserwowane | Alerty | Skaner | Abonament
ATTrader.pl · Informacje o spółce AGROTON

AGROTON [AGT] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
3,06 PLN -1,29%
Kurs akcji AGROTON w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 1,92 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 66,31 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 16,12 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 105 trans. przy obrocie na sesji 250,35 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2016-11-15 wykonaną przez volky.
Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.
Grupa Agroton jest zdywersyfikowanym, zintegrowanym w układzie pionowym producentem rolnym działającym we wschodniej Ukrainie. Podstawowy przedmiot działalności Grupy obejmuje produkcję płodów rolnych (uprawę ziemi), ze szczególnym uwzględnieniem pszenicy i nasion słonecznika, a także przetwarzanie, przechowywanie i sprzedaż takich zbiorów. Oprócz tego Grupa zajmuje się hodowlą zwierząt gospodarskich oraz przetwórstwem produktów rolnych. Środki pozyskane z debiutu spółka zamierza przeznaczyć przede wszystkim na zwiększenie pojemności elewatorów zbożowych, zwiększenie zarządzanego banku ziemi z przeznaczeniem na uprawy, zakup maszyn do uprawy ziemi oraz zasilenie kapitału obrotowego. Globalne Kwity Depozytowe spółki notowane są również we Frankfurcie.
Nazwa: AGROTON PUBLIC LIMITED Skrócona nazwa: AGROTON PLC
Adres: Lampousas Street 1, 1095 Nicosia Telefon:
Fax: Email:
Strona internetowa: NIP:
REGON:
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później Analiza AT Świecowy Liniowy Lin Log Resetuj

Wykres analizy technicznej. Jeżeli chcesz narysować swoje linie kliknij na ikone długopisu na belce wyboru

Dodaj Resetuj
Dodaj Resetuj
-

Analiza kursu spółki w trakcie sesji w dniu 2013-03-15. Od początku grudnia ubiegłego roku trwa akumulacja akcji Agrotonu. Zryw nastąpił na wczorajszej sesji, towarzyszył jemu rekordowy na przestrzeni ostatnich dwóch lat wolumen. Trwa walka z pierwszym oporem na 12,44, otwierającym drogę do kolejnego - 13,87. Pokonanie ubiegłorocznego październikowego ekstremum nie gwarantuje jednak beztroskiego rajdu w okolice 18,00 zł - w strefie 15 zł popyt może napotkać opór.

Dodaj alerty     2     2733     0

Komentarze

Aby dodać komentarz, zaloguj się.

Informacje dodatkowe

Analizy techniczne

    0     400 0
    0     433 0
    0     791 5
    0     120 0
    0     163 0
Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Trend PayU
False