AGT (+0,46%)
[x]
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.
Symbol:
Zaloguj | Obserwowane | Alerty | Skaner | Abonament
ATTrader.pl · Informacje o spółce AGROTON

AGROTON [AGT] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
4,41 PLN +0,46%
Kurs akcji AGROTON w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 95,56 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 22,17 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 28 trans. przy obrocie na sesji 41,58 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2018-02-25 wykonaną przez volky.
Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.
Spółka jest producentem rolnym działającym we wschodniej Ukrainie. Cel strategiczny firmy to produkcja, przetwórstwo oraz magazynowanie płodów rolnych, w szczególności: nasion słonecznika i pszenicy. Agroton zajmuje się także hodowlą i sprzedażą zwierząt gospodarskich oraz produkcją artykułów spożywczych.
Nazwa: AGROTON PUBLIC LIMITED Skrócona nazwa: AGROTON PLC
Adres: Lampousas Street 1, 1095 Nicosia Telefon:
Fax: Email:
Strona internetowa: NIP:
REGON:
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później Analiza AT Świecowy Liniowy Lin Log Resetuj

Wykres analizy technicznej. Jeżeli chcesz narysować swoje linie kliknij na ikone długopisu na belce wyboru

Dodaj Resetuj
Dodaj Resetuj
-

Analiza kursu spółki w trakcie sesji w dniu 2013-03-15. Od początku grudnia ubiegłego roku trwa akumulacja akcji Agrotonu. Zryw nastąpił na wczorajszej sesji, towarzyszył jemu rekordowy na przestrzeni ostatnich dwóch lat wolumen. Trwa walka z pierwszym oporem na 12,44, otwierającym drogę do kolejnego - 13,87. Pokonanie ubiegłorocznego październikowego ekstremum nie gwarantuje jednak beztroskiego rajdu w okolice 18,00 zł - w strefie 15 zł popyt może napotkać opór.

Dodaj alerty     2     3052     0

Komentarze

Aby dodać komentarz, zaloguj się.

Informacje dodatkowe

Analizy techniczne

    0     675 3
    0     634 0
    0     920 0
    0     970 0
    0     990 0
Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Trend PayU
False