VVD -2,40%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce VIVID

VIVID [VVD] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
1,22 PLN -2,40%
Kurs akcji VIVID w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 12,61 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 36,29 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 20,66 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 146 trans. przy obrocie na sesji 244,49 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się wysoką zmiennością Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-06-27 wykonaną przez bluelike83.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Spółka zajmuje się produkcją i wydawnictwem gier w modelu FTP (free to play). Najbardziej rozpoznawalnym tytułem jest Real Boxing, które początkowo było wydane jako gra premium (płatna), natomiast w 2014 r. spółka zdecydowała się zmienić model sprzedaży na FTP. Strategia spółki zakłada skupienie na ekspansji w kierunku rynków azjatyckich oraz poszerzenie portfolio oferowanych produktów, co ma znacząco zwiększyć liczbę użytkowników gier. Działalność badawczo-rozwojowa skupia się na rozwoju autorskich technologii i analizie danych, dzięki czemu realizowane projekty mają być dostosowane do oczekiwań graczy i rynku. W czerwcu 2012 roku, spółka zadebiutowała na rynku alternatywnym NewConnect, a we 30 wrześniu 2016 r. przeniosła notowania na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych.
Nazwa: Vivid Games SA Skrócona nazwa: VIVID GAMES S.A.
Adres: Gdańska 160, 85-674 Bydgoszcz Telefon: +48 (52) 321 57 28
Fax: Email: info@vividgames.com
Strona internetowa: www.vividgames.com NIP: 9671338848
REGON: 340873302
Wykres VIVID od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później Świece Linie Słupki Lin Log Publikuj Resetuj

Wykres analizy technicznej. Jeżeli chcesz narysować swoje linie kliknij na ikone długopisu na belce wyboru

Dodaj Resetuj
Dodaj Resetuj
-

Informacje dodatkowe

Wskaźniki analiza techniczna

Kurs akcji VIVID w interwale dziennym nie ma określonego trendu.
Kurs charakteryzuje się wysoką zmiennością.
Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne.
Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU