UNT -0,98%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce UNIMOT

UNIMOT [UNT] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
40,40 PLN -0,98%
Kurs akcji UNIMOT w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 3,58 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 331,19 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 120,70 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 431 trans. przy obrocie na sesji 1,58 mln zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-01-21 wykonaną przez niedźwiedź.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

UNIMOT SA jest multienergetyczną spółką, która prowadzi działalność w zakresie obrotu olejem napędowym (ON), biopaliwami (Bio), gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (E, LNG, CNG) oraz energią elektryczną. Celem strategicznym na lata 2016-17 jest dalsze umacnianie pozycji na rynku paliw, rozwinięcie sprzedaży gazu ziemnego oraz energii elektrycznej w taki sposób, aby osiągnąć na tych rynkach pozycję znaczącą. Cele strategiczne spółka zamierza osiągnąć dzięki: inwestycjom w infrastrukturę, nowoczesne technologie i kapitał ludzki, akwizycjom w poszczególnych segmentach rynku, poszerzeniu portfela klientów oraz dywersyfikacji źródeł zakupowych.
Nazwa: Unimot SA Skrócona nazwa: UNIMOT S.A.
Adres: ŚWIERKLAŃSKA 2A, 47-120 ZAWADZKIE Telefon: +48 (77) 461 65 48
Fax: +48 (77) 461 64 96 Email: ug@unimot.pl
Strona internetowa: www.unimot.pl NIP: 7561967341
REGON: 1603842260000
Wykres UNIMOT od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.