STX +0,31%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce STALEXP

STALEXP [STX] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
3,25 PLN +0,31%
Kurs akcji STALEXP w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami wzrosło. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 803,60 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 311,80 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 56 trans. przy obrocie na sesji 367,18 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się małą zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2018-08-07 wykonaną przez krewa.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Po wydzieleniu części zajmującej się obrotem stalą działalność spółki i podmiotów wchodzących w skład jej grupy kapitałowej koncentruje się przede wszystkim na działalności autostradowej. Obejmuje ona eksploatację i utrzymanie odcinka autostrady A4 Katowice-Kraków oraz uczestnictwo w wybranych przetargach na budowę i/lub eksploatację kolejnych odcinków autostrad. Stalexport Autostrady prowadzi także działalność związaną ze świadczeniem usług wynajmu powierzchni biurowych i miejsc parkingowych. Są to działania realizowane przez samą spółkę, jako właściciela nieruchomości – biurowca w centrum Katowic o powierzchni najmu 4,7 tys. m2, oraz podmiot zależny - Biuro Centrum Sp. z o.o., jako zarządcę nieruchomości
Nazwa: STALEXPORT AUTOSTRADY Spółka Akcyjna Skrócona nazwa: STALEXPORT AUTOSTRADY
Adres: ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice Telefon: 032 2512211
Fax: 032-25 30 795 Email: stalex@stalexport-autostrady.pl
Strona internetowa: stalexport.com.pl NIP: 634-013-42-11
REGON: 271936361
Wykres STALEXP od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU