SMS +4,76%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce SMSKREDYT

SMSKREDYT [SMS] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

NewConnect, akcje
0,22 PLN +4,76%
Kurs akcji SMSKREDYT w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 4,76 proc. przy ponad 2 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 3,26 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 791,76 tyś. zł. Niska wartość free float kwalifikuje walory spółki do spekulacyjnych. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 4 trans. przy obrocie na sesji 3,03 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Działalność operacyjna Spółki polega na udzielaniu osobom fizycznym pożyczek w kwocie do 2000 zł na okres do roku czasu. SMS Kredyt Sp. z o.o. obsługuje klientów z całego kraju. wypłaty środków. Wypłata pożyczek odbywa się poprzez przelewy na konta bankowe klientów. Klienci nie posiadający rachunków bankowych mogą odbierać gotówkę w placówkach Banku Pekao, Poczty Polskiej oraz innych instytucji współpracujących ze Spółką na terenie całego kraju. Strategia zakłada rozwój podstawowego modelu biznesowego.
Nazwa: SMS Kredyt Holding SA Skrócona nazwa: SMS KREDYT HOLDING S.A.
Adres: Świdnicka 13, 50-066 Wrocław Telefon: 71 719 33 02
Fax: 71 719 33 40 Email: smsholding@smskredyt.pl
Strona internetowa: www.smsholding.pl NIP: 8943016705
REGON: 021458330
Wykres SMSKREDYT od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.