RBW +3,88%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce RAINBOW

RAINBOW [RBW] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
24,10 PLN +3,88%
Kurs akcji RAINBOW w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami wzrosło. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 14,76 proc. przy prawie 2 krotnie większych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 350,70 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 148,99 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 267 trans. przy obrocie na sesji 655,95 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-10-30 wykonaną przez akira.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Rainbow Tours koncentruje się na organizacji i sprzedaży usług turystycznych własnych oraz pośrednictwie w sprzedaży usług turystycznych obcych, biletów autobusowych i biletów lotniczych. Oferta spółki obejmuje również m.in. obsługę kongresów, wyjazdów „incentive” oraz sprzedaż biletów promowych i pośrednictwo w wynajmie samochodów i hoteli. Spółka prowadzi sprzedaż przez sieć 40 punktów sprzedaży na terenie całej Polski. Posiada też spółkę zależną na Ukrainie. Strategia rozwoju to konsolidacja branży i skupowanie mniejszych podmiotów. Firma przejęła m.in. wielkopolską sieć biur podróży ABC oraz serwis travelovo.pl
Nazwa: Rainbow Tours SA Skrócona nazwa: RAINBOW TOURS S.A.
Adres: Piotrkowska 270, 90-361 Łódź Telefon: 042 680 38 20
Fax: 042 680 38 89 Email: sekretariat@r.pl
Strona internetowa: www.r.pl NIP: 7251868136
REGON: 473190014
Wykres RAINBOW od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU