PEO +1,67%
×

>> Sprawdź nową podstronę z narzędziem do analizy technicznej w ATTrader.pl

ATTrader.pl · Informacje o spółce PEKAO

PEKAO [PEO] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
106,50 PLN +1,67%
Kurs akcji PEKAO w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 1,48 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 27,95 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 17,03 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 3129 trans. przy obrocie na sesji 66,16 mln zł. Kurs charakteryzuje się małą zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-01-10 wykonaną przez krewa.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Bank Pekao SA jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej, a pod względem wartości aktywów i jest drugim co do wielkości bankiem w Polsce. Należy do Grupy UniCredit - jednej z wiodących międzynarodowych instytucji finansowych. Pekao jest uniwersalnym bankiem komercyjnym działającym na rynku usług indywidualnych i korporacyjnych. W grupie kapitałowej Pekao poza bankiem znajdują się również towarzystwo funduszy inwestycyjnych, fundusz emerytalny, dwa domy maklerskie oraz spółki zajmujące się leasingiem i faktoringiem.
Nazwa: BANK POLSKA KASA OPIEKI SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: BANK PEKAO SA
Adres: GRZYBOWSKA 53/57, 00-950 WARSZAWA Telefon: 656 00 00
Fax: 656 00 04 Email: bri@pekao.com.pl
Strona internetowa: NIP: 526-000-68-41
REGON: 000010205
Wykres PEKAO od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Trend PayU