PCE -1,92%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce POLICE

POLICE [PCE] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
10,20 PLN -1,92%
Kurs akcji POLICE w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 0,00 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 1,27 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 238,92 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 6 trans. przy obrocie na sesji 8,11 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2015-09-27 wykonaną przez andy_dufresne.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Głównym przedmiotem działalności Zakładów Chemicznych Police jest produkcja wyrobów chemicznych wytwarzanych w dwóch segmentach branżowych: nawozy i biel tytanowa. Dodatkowym atutem wynikającym z lokalizacji spółki jest zespół portowy, na który składają się port barkowy i morski. Spółka dużą wagę przywiązuje do działań mających na celu ochronę środowiska. Obecnie Police wchodzą w skład Grupy Azoty, która skupia cztery największe polskie zakłady chemiczne – z Tarnowa, Puław, Polic i Kędzierzyna-Koźla.
Nazwa: GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE POLICE S.A. Skrócona nazwa: POLICE
Adres: Kuźnicka 1, 72-010 Police Telefon: 091 3171717
Fax: 091 3173603 Email: ir.police@grupaazoty.com
Strona internetowa: http://zchpolice.grupaazoty.com.pl NIP: 8510205573
REGON: 810822270
Wykres POLICE od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU